ČSSD – OVV Pardubice

OVV Pardubice – Okresní výkonný výbor ČSSD Pardubice


Nacházíte se na: ČSSD – OVV PardubiceZprávyDění v ČSSD – Pardubická ČSSD bude spolupracovat s bratislavským SMERem

Pardubická ČSSD bude spolupracovat s bratislavským SMERem

Datum: 29. března 2017

Vlevo Martin Glvač, místopředsedou slovenské Národní rady a předsedou krajské organizace SMERu, vpravo předseda OVV Leoš MalinaVlevo Martin Glvač, místopředsedou slovenské Národní rady a předsedou krajské organizace SMERu, vpravo předseda OVV Leoš Malina

Bratislava - Místopředseda KVV ČSSD Pardubického kraje a předseda OVV ČSSD Pardubice Leoš Malina dohodnul úzkou spolupráci mezi sociálně-demokratickými stranami sousedních států. Na pondělní schůzce s Martinem Glvačem, místopředsedou slovenské Národní rady a předsedou krajské organizace SMERu v Bratislavském kraji, byla narýsována spolupráce krajských a okresních organizací.

Schůzka tak navázala na úspěšné vystoupení Roberta Fica, předsedy SMER a slovenské vlády, na březnovém sjezdu ČSSD. „S panem doktorem Glváčem jsme se shodli, že musíme využít společné minulosti a podobných problémů k posílení vlivu sociálně-demokratických stran v obou zemích," uvedl na půdě Národní rady v Bratislavě předseda Malina. Spolupráce obou organizací se má opírat o výměnu zkušeností s prací se členskou základnou, prezentaci dosažených výsledků a volebních kampaní v jednotlivých státech. Martin Glváč je zkušeným slovenským politikem, někdejším ministrem obrany, nynějším místopředsedou Národní rady a čelním představitelem SMERu.
Kvalitní vlakové spojení mezi Bratislavou a Pardubicemi nám umožňuje jedinečnou spolupráci. Dohodli jsme se na společných schůzkách odborných týmů jednotlivých organizací, výměnu zkušeností s volebními kampaněmi i programu pro samotné členy naší strany," vysvětlil Leoš Malina. Spolupráce bude pochopitelně oboustranná, členové SMERu v Bratislavském kraji zavítají do Pardubického kraje.
Předseda OVV ČSSD Pardubice tak naplňuje své cíle, které přispěly k jeho zvolení na konci minulého roku. Plánuje otevřít stranu novým členům a těm stávajícím nabídnout větší možnost uplatnění. „Sociální demokracie má lidem co nabídnout. Jako nejstarší demokratická strana v naší zemi má tradici, pevné hodnoty a jasnou vizi," uzavřel Leoš Malina.

 


Facebook

Registrace newsletteru

Fotogalerie


pátek 21. září­ 2018
Svátek má Matouš

Aktuality

ÚŘEDNÍ HODINY

10. prosince 12

Pondělí 8.00 - 16.00 (OVV Chrudim) Úterý 8.00 – 16.00 hodin Středa 8.00 – 17.00 hodin Čtvrtek 8.00 – 15.00 hodin Pátek 8.00 – 14.00 hodin,   v době volebních kampaní změny v úředních hodinách operativně, kontaktujte nás na tel. 724 244 401

Kontakty

OVV ČSSD Pardubice
Češkova 1299
530 02 Pardubice

Tajemnice:
Bc. Adéla Štursová
Mobil: 724 244 401, e-mail

Předseda OVV:
Leoš Malina DiS.
Mobil: 774 658 585, e-mail

Místopředsedkyně OVV:
Ing. Marta Vitochová
Mobil: 602 492 544, e-mail

Více informací