ČSSD – OVV Pardubice

OVV Pardubice – Okresní výkonný výbor ČSSD Pardubice


Nacházíte se na: ČSSD – OVV PardubiceZprávy – Komunální volby 2010

Zprávy

PARDUBICKÁ ČSSD ZNÁ SVÉ ZÁSTUPCE VE MĚSTĚ

Datum: 11. listopadu 2010

PARDUBICKÁ ČSSD ZNÁ SVÉ ZÁSTUPCE VE MĚSTĚMgr. Jakub Rychtecký

Pardubická ČSSD na ustavujícím zasedání Zastupitelstva města Pardubice získala statutárního náměstka primátora Jindřicha Taubera, který bude mít ve svém rezortu investice, školství, sociální věci a zdravotnictví. Náměstkem pro finance, nakládání s majetkem a dotační tituly se stal Jiří Rozinek. Další dva posty radních za ČSSD obsadili Jaroslav Mojžíš a Vítězslav Novohradský.

pokračování…

Volební program Dašice

Datum: 30. září 2010

Volební program místní organizace ČSSD Dašice Námětů a připomínek, které se týkají rozvoje našeho města je celá řada. Zde nabízíme několik priorit, které jsou zásadní v realizaci našich cílů: - vytvoření koncepce dlouhodobého rozvoje města - razantně zlepšit bezpečnostní situaci ve městě (noční hluk a rostoucí krádeže eliminovat znovuzřízením městské policie s tím, že jejich aktivní služba bude především v noci a v průběhu tanečních zábav) - zachovat a dle možností rozšířit spoje MHD Pardubice do Dašic - podpora bytové výstavby (spolupráce města s investorem výstavby bytů v areálu bývalých kasáren, koordinace záměru se zájmy města) - maximální využití prostředků EU pro potřeby města

pokračování…

Volební program městského obvodu Pardubice I.

Datum: 01. září 2010

Volební program městského obvodu Pardubice I.Marcela Jelínková

Klíčovými hodnotami naší sociálnědemokratické politiky jsou svoboda, spravedlnost a solidarita. Chceme zastupovat ty občany, kteří byli, jsou nebo budou závislí na vlastní poctivé práci, bez ohledu na to, zda jsou zaměstnanci, podnikatelé, studenti nebo důchodci. Chceme řešit vaše problémy, proto budeme organizovat pravidelná setkání s občany se kterými budeme diskutovat, přihlížet k jejich názorům, připomínkám a námětům. Tímto chceme naše spoluobčany více zapojit do veřejného života.

pokračování…

Volební program městského obvodu Pardubice II.

Datum: 01. září 2010

Volební program městského obvodu Pardubice II.Ing. Zdenek Křišťál

Prostřednictvím našich volených zástupců v orgánech samosprávy v městském odvodu Pardubice II - Polabiny bychom se chtěli zaměřit na potřeby občanů v místě jejich bydliště, a to zejména: Čerpání finanční prostředků z Evropských fondů V minulém volebním období bylo čerpání finančních prostředků z Evropských fondů na investice u městského obvodu Polabiny prakticky nulové. V příštím volebním období nemůžeme očekávat zlepšení v této otázce, neboť přestavba plaveckého bazénu na akvapark zapříčiní nejen následné zadlužení města Pardubic, ale i výpadek finančních prostředků na investice do městských obvodů. Svoji činnost v této oblasti zaměříme zvláště na zajištění finančních prostředků z Evropských fondů.

pokračování…

Volební program městského obvodu Pardubice III.

Datum: 01. září 2010

Volební program městského obvodu Pardubice III.Ján Kasič

Vážení spoluobčané, máme za sebou další čtyřleté funkční období zastupitelstva našeho městského obvodu a nyní jsou zde další volby a s nimi záplava různých hesel a slibů, jak reálných, tak i nereálných. My vám nechceme a ani nebudeme slibovat další vzdušné zámky a věci, které neumíme anebo bychom nemohli splnit. Jednu jedinou věc vám ale slíbíme. Uděláme maximum proto, aby se nám všem v našem obvodě žilo lépe. Ján Kasič lídr městského obvodu Pardubice III.

pokračování…

 1, 2, 3, 4


Facebook

Registrace newsletteru

Fotogalerie


pondělí­ 15. ří­jna 2018
Svátek má Tereza

Aktuality

ÚŘEDNÍ HODINY

10. prosince 12

Pondělí 8.00 - 16.00 (OVV Chrudim) Úterý 8.00 – 16.00 hodin Středa 8.00 – 17.00 hodin Čtvrtek 8.00 – 15.00 hodin Pátek 8.00 – 14.00 hodin,   v době volebních kampaní změny v úředních hodinách operativně, kontaktujte nás na tel. 724 244 401

Kontakty

OVV ČSSD Pardubice
Češkova 1299
530 02 Pardubice

Tajemnice:
Bc. Adéla Štursová
Mobil: 724 244 401, e-mail

Předseda OVV:
Leoš Malina DiS.
Mobil: 774 658 585, e-mail

Místopředsedkyně OVV:
Ing. Marta Vitochová
Mobil: 602 492 544, e-mail

Více informací